Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktySound Proof Partitions

Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe

dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe

Chiny Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe dostawca
Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe dostawca Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe dostawca Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe dostawca Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe dostawca

Duży Obraz :  Niestandardowa sala bankietowa Dźwiękoszczelna ścianka działowa, składane ścianki działowe

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou
Nazwa handlowa: BUNGE
Orzecznictwo: ASTM E90
Numer modelu: 85 mm dźwiękoszczelne ścianki działowe

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Nie MOQ
Cena: US $60-105 per square meter.
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, listwa MDF po czterech bokach, płyta piankowa po obu stronach czołowych. Na z
Czas dostawy: 15-20 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych miesięcznie
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Partycje dźwiękochłonne Funkcja: Izolacja akustyczna
Kolor: Zaakceptuj dostosowane aplikacji: Sala bankietowa, hotel, sala balowa
Grubość: 85 mm (3 1/4 cala) Usługi: OEM ODM

Custom Design Akustyczne ścianki działowe Sala bankietowa Dźwiękoszczelne partycje

Aplikacja Sound proof partycji:

1. Dźwiękoszczelna przegroda jest używana wyłącznie jako fasada separacji w przestrzeni wewnętrznej, jej zastosowanie jest bardziej elastyczne, zwykle powoduje efekt blokowania, generalnie nie robi tego pod deską, część nawet może się poruszać. Największą różnicą między ścianą działową a ścianą jest to, że pod płytą jest wykonana ścianka, to znaczy, że wysokość fasady jest inna.

2. Działająca metoda skalowalności w pełni uosabia koncepcję zorientowaną na ludzi, elastyczny dotykowy dotyk, działanie sprężyny staje się bardziej bezpieczne i trwałe.

3. Ścieżka typu nadrzędnego, wystarczy zainstalować orbitę na podłodze lub na stojaku, nie ma ścieżki na podłodze, nie ma uszkodzeń na ziemi.

4. Unikatowe materiały aluminiowe, które mogą być użyte do malowania.

5. Ściana działowa jest wygodna do zebrania, płyta może być ukryta w specjalnej skrzyni, nie ma wpływu na cały wygląd.

6. Ściśle odporna partycja jest szeroko używana na wiele okazji.

Dźwiękoszczelna metoda podziału przegród

1. Instalacja trakcyjna: Zawieszona stała droga znajduje się w górnej części płyty partycji, instalując wiszące koło i połączona z zawieszeniem toru. Ścieżka i koło do zawieszania powinny być dobierane zgodnie z rozmiarem i ciężarem ładunku.

2. Instalacja partycji odpornych na uszkodzenia: zgodnie z rysunkiem projektowym, narysuj na każdej ścianie działowej, aby oznaczyć koło linii, przymocuj koło śrubami na górze płyty głównej; Następnie panel należy umieścić w prowadnicy, niech każdy panel będzie prostopadle do ziemi; Testuj i pchnij i pociągnij elastyczny obrót, a na końcu do stałego połączenia.

3.Debugging: dźwiękoszczelne panele partycji wymagają dyskrecji, uszczelniania i tak dalej debugowania po zainstalowaniu. Następnie oczyść panel, zakończ prace instalacyjne

Bunge Sound Proof Partitions Systemy - informacje techniczne

RODZAJ BG65 BG85 BG100 i BG125
Zawieszenie panelu Tylko na górze
System śledzenia Pojedynczy lub podwójny punkt
Grubość panelu 65 mm 85 mm 100 mm
Wysokość panelu Do 4000 mm, wysokość większa niż 3000 mm odnosi się do naszego działu technicznego. Do 6000 mm, wysokości powyżej 6000 mm odnoszą się do naszego działu technicznego. Wypukłe drzwi przejściowe powyżej 2400 mm. Drzwi przesuwne na całej wysokości do drzwi wejściowych o wysokości do 3000 mm z dokumentem "M" są opcjonalne.
maksymalna wysokość 4000 mm 6000 mm 18000 mm
Szerokość panelu

500 - 1200 mm

1 '5/8 "- 4'

500 - 1200 mm

1 '5/8 "- 4'

500 - 1200 mm

1 '5/8 "- 4'

Rama Aluminium Aluminium Aluminium
Materiał powierzchniowy 9 mm 9 mm 12 mm
Bezpieczeństwo pożarowe Opcjonalnie klasa I Opcjonalnie klasa I Opcjonalnie klasa I
Profile pionowe Aluminium, anodowane z profilami uszczelniającymi, opcjonalnie malarz Aluminium, anodowane z profilami uszczelniającymi, opcjonalnie malarz Aluminium, anodowane z profilami uszczelniającymi, opcjonalnie malarz
Chowane plomby Aluminium, czarny z podwójnymi uszczelkami gumowymi Aluminium, czarny z podwójnymi uszczelkami gumowymi Aluminium, czarny z podwójnymi uszczelkami gumowymi
Obsługa pieczęci Ręczny, z dostarczonym uchwytem roboczym
Zamykający Opcjonalny zamek do drzwi przejściowych
Mijanie drzwi Pojedynczy otwarty w jednym panelu lub podwójnie otwarty w dwóch panelach
Izolacja akustyczna 32-38dB Rw 36-45dB Rw 42-55 dB Rw
Waga Około 22-35 kg / m2 Około 25-40 kg / m2 Około 30-48 kg / m2

Szczegółowe informacje o partycjach dźwiękowych

Tor: Dźwiękoszczelne ścianki działowe wykonane są z wytłaczanego anodowanego aluminium 6063 - T5. Ruchoma obudowa prowadnicy ścianek działowych powinna wykorzystywać rowki i rygle ze stalowych sworzni dla dodatniego wyrównania sąsiednich odcinków torów i powinna być wzmocniona górą za pomocą wsporników drążka. Aluminiowa obudowa prowadnicy powinna mieć integralny otwór na nakrętki, aby można było zastosować kwadratową nakrętkę utwardzaną do przymocowania każdego wspornika uchwytu do górnej części szyny.


Panele: dźwiękoszczelne ścianki działowe będą wykonane z płyt MDF o grubości 12 mm i będą miały grubość 100 mm i szerokość maksymalnie 1230 mm, wykonane z odpowiednimi właściwościami akustycznymi i strukturalnym podłożem oraz zamontowane w pełnych obwodowych wytłaczanych aluminiowych ramach z blokującą konstrukcją narożną. Ścianki dźwiękochłonne powierzchnie paneli powinny być wykończone wybranym materiałem.


Wykończenie powierzchni panelu: Dźwiękoszczelne ścianki działowe będą wyglądać zgodnie z wymaganiami klientów w fabryce - w Chinach lub w innych. Normalne wykończenie, takie jak: laminat, fornir, melamina, tkanina itp.


Uszczelki: uszczelka winylowa z kauczuku butanowego będzie stosowana jako górna i dolna, jak również jako uszczelki zamykające do sprawnego systemu ścian. Oddzielny spadek uszczelki wyniesie 23 mm.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle Mo

Tel: +8613928983277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)