• Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi
  • Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi
  • Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi
  • Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi
Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi

Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny (kontynent)
Nazwa handlowa: EBUNGE
Numer modelu: Składana ścianka działowa 65 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Nie MOQ
Cena: US$82-118 per square meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, listwa MDF na czterech bokach, płyta piankowa na obu frontach.
Czas dostawy: 10-20 dni
Zasady płatności: T / T, L / C, D / A, D / P
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych na miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Składana ściana działowa materiał: MDF
Kolor: dostosować rozmiar: dostosować
Grubość: 65 mm aplikacji: Biuro, restauracja itp.
Wysokość: Maks. 4 metry Szerokość: 500-1220 mm
Funkcja: Oszczędność miejsca, wodoodporność i szczelność powietrzna, izolacja akustyczna i izolacja cieplna Zaletą: Bez śladu podłogi
Usługi: OEM/ODM
High Light:

acoustic folding partition

,

soundproof folding partition

opis produktu

Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi

Design Wielokolorowa dekoracyjna część łukowa Odłączana składana ściana boczna

Opis produktu

Teraz ludzie stają się coraz bardziej szczegółowi w kwestii podziału przestrzeni. Różne obszary domu mają różne funkcje. W tej chwili konieczne jest oddzielenie i podzielenie różnych przestrzeni. Tradycyjnym sposobem podziału jest użycie ścian działowych. Teraz wiele rodzin jest elastycznych w przestrzeni. Wymagania dotyczące płci są wyższe, dlatego powstała ruchoma ściana działowa.

Seria BG65 BG85 BG100
Zawieszenie panelu Top zawieszony tylko
Grubość panelu 65 mm 85mm 100mm
maksymalna wysokość 4000 mm 6000 mm 8000 mm
Szerokość panelu 600-1230 mm
Materiał na twarz 9mm 9mm 12mm
Izolacja akustyczna 20-32db RW 30-38db RW 35-45db RW
Waga 20-30 kg / m2 22-35 kg / m2 28-40 kg / m2
System śledzenia Pojedynczy lub dwa punkty
Konstrukcja ramy Ramka aluminiowa
Materiały wykończeniowe Sklejka, MDF, Laminat, Melamina, Płyta gipsowa, Tkanina, Skóra, Płyta izolacyjna, Płyta ognioodporna, Tapeta ścienna, Winyl, Malarstwo itp. (Dostosowane)

Zalety

1. Ruchoma ścianka działowa jest bardziej elastyczna. Przesuwając ściankę działową w przestrzeni, możesz zainstalować górną lub górną część i przechowywać ją w przestrzeni, aby przestrzeń była ciągła. Są one połączone i przenikają się w przestrzeni, a linia wzroku nie jest zablokowana ani zablokowana. Ruchoma ścianka działowa nie zajmuje małej przestrzeni lub drzwi mogą być otwierane na partycji w razie potrzeby, co jest elastyczne pod względem projektu i przestrzeni.

2. Obsługiwana ściana działowa może dowolnie zmieniać przestrzeń. Ogólna ściana działowa może być używana tylko jako górna część sufitu. Całkowicie dzieli przestrzeń na dwie całkowicie niezależne części. Jest oddzielony od siebie, nie ma połączenia i nie jest elastyczny. Nie ma potrzeby otwierania drzwi w drzwiach jak ruchoma przegroda.

3. Ruchoma ścianka działowa jest łatwa w montażu. Ponieważ ruchoma ścianka działowa jest przymocowana tylko do toru, można ją swobodnie przemieszczać, a instalacja jest już zakończona. Dlatego trzeba go tylko zmontować, aby zakończyć pracę. Instalacja oszczędza czas i materiały, a także jest łatwa do demontażu, co czyni przestrzeń oddzieloną. Odpowiedni dla szerokiej gamy osób i miejsc.

4. przesuwne ścianki działowe są bardziej ekonomiczne. Ogólna ścianka działowa jest instalacją stałą, która wymaga wykonania siły roboczej, materiałów i środków finansowych. Jeśli nie jest to pożądane, może zostać odnowione, kosztuje dużo i nie jest łatwe do demontażu.

5. Efekt izolacji akustycznej ruchomej ściany działowej jest dobry. Dzięki obecności taśmy uszczelniającej efekt izolacji akustycznej jest bardzo dobry, a pasek uszczelniający można również zainstalować w dolnej części drzwi, aby dodatkowo wzmocnić efekt izolacji akustycznej.

Wokół każdego panelu znajduje się guma dźwiękochłonna, która może pomóc w izolowaniu przechodzącego dźwięku. Sposób działania jest znacznie łatwiejszy. To lepsze niż stare sposoby wykorzystujące wiosnę. Ruchoma przegroda jest szeroko stosowana w centrum wystawowym, hotelu, centrach handlowych, szkole, sali wielofunkcyjnej, sali bankietowej, sali konferencyjnej, sali szkoleniowej itp.

Jakie są warunki miejsca remontu?

Ponieważ produkty serii przegród Bunge są bezpodstawnymi, zawieszonymi przegrodami ruchomymi, szyny muszą być zainstalowane pod betonem płyty, aby zapewnić wystarczającą siłę. Minimalna odległość fałszywej płyty sufitowej musi wynosić 180 mm.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Ozdobny łuk Demontowalne składane przesuwne ściany działowe Bez śladu podłogi czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.