Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyRuchome ściany działowe

Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi

dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi

Chiny Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi dostawca
Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi dostawca Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi dostawca Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi dostawca Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi dostawca

Duży Obraz :  Fireproof Modern Dance Studio Ruchome ściany działowe z drzwiami przejściowymi

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Bunge
Numer modelu: Ruchoma przegroda 65 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr kwadratowy
Cena: USD 75-95/ Square Meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, opakowanie papierowe
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ruchoma ścianka działowa powierzchni: MDF, MEelamina
Rysunek: Darmowe Próbki: Darmowe
Grubość: 65 mm Zaletą: ruchome przesuwne

Nowoczesne składane studio dźwiękoszczelne Dance Ruchome ściany ruchome Partycja z drzwiami przejściowymi

Partycjonowanie komercyjne
Składane partycje są idealnym sposobem wykorzystania dostępnej przestrzeni, zapewniając użytkownikom budynku możliwość utworzenia dużej przestrzeni z otwartymi partycjami lub małymi pojedynczymi obszarami, gdy partycje są zamknięte. BUNGE oferuje szeroką gamę przegród, w tym składane ścianki działowe z tkaniny lub drewna oraz ruchome ściany z litego lub szkła w szerokim wyborze kolorów, wykończenia i opcji akustycznych. Firma może stworzyć odpowiednie rozwiązanie dla centrów rozrywki, sal konferencyjnych, biur, gabinetów lekarskich, domów kultury, szkół i wielu innych, aby zaspokoić indywidualne wymagania i budżety. Zakres obejmuje:

Przegrody wykończone tkaniną
Przegrody wykończone tkaniną są produkowane w Wielkiej Brytanii i dostępne są cztery opcje. Każda opcja ma inną średnią efektywną redukcję dźwięku. Przegrody są wykonane z niezwykle mocnej, trwałej i lekkiej tkaniny, która jest klasy 1 i klasy 0 do BS476 dla rozprzestrzeniania płomienia i jest w pełni zmywalna oraz odporna na pleśń i pleśń. Przegrody z tkaniny są opłacalnym sposobem podziału pomieszczeń i zawierają wewnętrzną stalową ramę, która biegnie na wytrzymałej aluminiowej prowadnicy. Ten system zwieszany nie ma wpływu na powierzchnię podłogi i może być ustawiony w układzie pojedynczym, podwójnym lub dowolną kombinacją układów dwu, trzy lub czterokierunkowych. W razie potrzeby można włączyć krzywe o promieniu do 1 m.

Ściany operacyjne
Funkcjonalne ściany zapewniają szybkie i skuteczne rozwiązanie w ograniczonych przestrzeniach. System składa się z pojedynczych blokujących się paneli. Każdy panel jest zablokowany na miejscu i końcowe zamknięcie uzyskuje się za pomocą rozszerzalnego panelu końcowego, który jest obsługiwany przez zdejmowany uchwyt. Obsługiwane ściany zapewniają doskonałą izolację akustyczną od 38 dB do 53 dB i mogą być rozmieszczone praktycznie w dowolnej konfiguracji. Tego typu ściany są idealne dla hoteli, sal konferencyjnych i centrów rozrywki. Panele są wykonane z płyty wiórowej litej na ramie aluminiowej i wypełnione wełną mineralną i innymi arkuszami dźwiękochłonnymi. Ściany mogą być wykończone winylem, melaminą, fornirem lub laminatem w szerokiej gamie kolorów. Alternatywnie panele mogą być malowane natryskowo w dowolnym kolorze BS / RAL, aby spełnić wszelkie wymagania. Panele mogą zawierać drzwi przejściowe i można określić 1-godzinną tablicę ognioodporną.

Wielorakie partycje
Ścianki działowe wielorowkowe są idealnym rozwiązaniem dla średnich wymagań akustycznych i tam, gdzie istnieje potrzeba, aby ciężar znajdował się na podłodze ze względu na to, że konstrukcja nośna nie jest nośna. Ciągłe zawiasowe panele są blokowane na co drugim panelu, a ostatni panel to drzwi łączące. System ten może być jedno- lub dwudzielny, a panele są wykonane z płyty wiórowej litej na aluminiowej ramie, zapewniając poziom akustyczny 38dB-45dB. Dostępna jest szeroka gama kolorów i opcji wykończenia.

Drewniane wykończone przegrody
Drewniane ścianki wykończone są z najwyższej jakości skandynawskich fornirów drewnianych lub melamin i mogą być malowane. Wąskie panele umożliwiają zgrabne układanie i koordynowanie miednic ukrywają system gąsienic. Panele mogą być dostarczane w wersji stałej lub oszklonej i dostępne są wersje akustyczne. Drewniane ścianki działowe zapewniają bardziej luksusowe odczucia i są idealne dla prestiżowych biur, klubów i domów kultury. Oryginalna przegroda ma okleinę z drewna na całej powierzchni, a przegroda Crystal ma przezroczyste lub matowe panele akrylowe umieszczone w przegrodzie, a Acoustic Special zawiera materiał izolujący dźwięk, który osiąga ocenę 33dB.


BUNGE szczyci się oferowaniem szerokiej gamy najwyższej jakości partycji, aby spełnić szeroki zakres wymagań aplikacji i budżetów. Doświadczony i zaangażowany zespół z zadowoleniem przyjmuje zapytania i może udzielić dogłębnych porad i wskazówek dotyczących określenia najbardziej odpowiedniego rozwiązania dla konkretnego zastosowania. Instalacje komercyjnych systemów partycjonowania są dostępne na całym świecie.

Seria BG 65 BG 85 BG100
Nadstawka panelowa Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko
Grubość panelu 65 mm 85 mm 100 mm
maksymalna wysokość 400 mm 600 mm 800 mm
Szerokość panelu 600-1230 mm 600-1230 mm 600-1230 mm
Materiał na twarz 9 mm 9 mm 9 mm
Przejdź drzwiami Pojedyncze drzwi lub podwójne drzwi
Izolacja akustyczna 20 - 32 db 28 - 36 db 32 - 50 db
Materiał wykończeniowy Sklejka / MDF / Laminat / Melamina / Gips
Deska / Tkanina / Izolacja / Ognioodporna / Tapeta / Winyl / Malarstwo / itp. (Dostosowane)

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Xenia Li

Tel: +8613602792129

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)