Dom ProduktyPrzesuwane ściany działowe

System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM

Orzecznictwo
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM

Chiny System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM dostawca
System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM dostawca System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM dostawca System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM dostawca System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM dostawca

Duży Obraz :  System Top Hanging Hall Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe Serwis OEM

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Chiny, Guangzhou
Nazwa handlowa: BUNGE
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Przesuwna ściana działowa serii 85 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 10 metrów kwadratowych
Cena: 85 /138 dollar per square meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, listwa MDF na czterech bokach, płyta piankowa na obu frontach.
Czas dostawy: Wysyłka w ciągu 10 dni po dokonaniu płatności na podstawie ilości.
Zasady płatności: D / A, D / P, L / C, T / T, Western Union, MoneyGram
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
aplikacji: Sala bankietowa, hotel, restauracja Wysokość: Mniej niż 6 m
Grubość: 85 mm Kolor: Multi kolor
Otwórz styl: Przesuwne i składane Szerokość: 500-1200 mm
Usługi: Usługi OEM Funkcja: Podziel przestrzeń

System do montażu na ścianie z ruchomą ścianą Rolka do sali z przesuwną ścianą działową

Opis:

Przesuwna ścianka działowa dzieli pokój w ciągu kilku minut na przesuwne panele o grubości 65 mm. Nie jest wymagane stosowanie ciężkich belek ani usztywnień w suficie. Lekka górna prowadnica może być zamontowana bezpośrednio na suficie podwieszanym. Szyna podłogowa jest łatwo usuwalna, więc podłoga jest czysta, gdy rozdzielacz nie jest używany.

Ruchoma ściana ma doskonałe właściwości akustyczne. Jeśli chodzi o izolację akustyczną, ta ruchoma ściana akustyczna jest oczywistym wyborem, jej izolacja akustyczna waha się w granicach 37-53 decybeli.

Ruchome panele ścienne płynnie poruszają się po torach na wózkach z łożyskami kulkowymi i są bardzo łatwe w obsłudze, są sztywne, wytrzymałe i posiadają zabezpieczenia, które pomagają w ich eksploatacji.

Może korzystać ze specjalnie wykonanej stalowej samonośnej konstrukcji ramy, która może osiągnąć wysokość ponad 15 metrów. Obsługiwany przez specjalistyczny mechanizm podnośnika nożycowego, który zapewnia największą możliwą stabilność i najwyższy poziom izolacji dźwiękowej.

Specyfikacja:

Seria BG65 BG85 BG100
Zawieszenie panelu Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko
Grubość panelu 65 mm 85 mm 100 mm
maksymalna wysokość 4000 mm 6000 mm 18000 mm
Szerokość panelu 500-1200 mm 500-1200 mm 500-1200 mm
Materiał na twarz 9 mm 9 mm 12 mm
Przejdź drzwiami Drzwi pojedyncze lub podwójne
Izolacja akustyczna 20-32 dB Rw 28-36 dB Rw 32-50 dB Rw

Materiał wykończeniowy

Sklejka, MDF, Laminat, Melamina, Płyta gipsowa, Tkanina, Skóra, Płyta izolacyjna, Płyta ognioodporna, Tapeta ścienna, Winyl, Malarstwo itp. (Dostosowane)

Cecha:

Przesuwne ściany działowe to świetna inwestycja, bez względu na ilość dostępnego miejsca! Na przestrzeni lat opracowaliśmy bogactwo wiedzy i doświadczenia, instalując ruchome ściany i składane ścianki działowe, dzięki czemu możesz mieć pewność, że jesteś w dobrych rękach.

Specjalizując się w projektowaniu, produkcji i instalacji, upewniamy się, że Twoje ruchome ściany są prawidłowo zainstalowane, zapewniając tymczasowe rozwiązanie do podziału obszarów w biurze. W ruchomych partycjach dostosowujemy się do potrzeb i wymagań wszystkich klientów, spełniając i przekraczając kryteria, tam gdzie to możliwe.

Korzyści:

Ruchoma ściana akustyczna pozwala na elastyczne i wydajne wykorzystanie przestrzeni w połączeniu z doskonałą wydajnością akustyczną w takich obszarach, jak biura, hotele, centra wystawowe, studia i wiele innych zastosowań. Dzięki systemowi ruchomych ścian Acoustic masz wysokiej jakości, elastyczne i ekonomiczne rozwiązanie odpowiednie dla większości izolowanych akustycznie pomieszczeń.

Powierzchnie paneli od forniru do laminatów, co pozwala nam pracować z potrzebami w zakresie projektowania wnętrz.

Wyprodukowane w celu spełnienia wymagań akustycznych dla instalacji edukacyjnych w szkołach, szkołach wyższych i na uniwersytetach są drugą naturą.

Produkt zaprojektowany do szybkiej i łatwej konfiguracji.

Każdy panel jest zawiasowo połączony, co pozwala na przesunięcie wszystkich paneli jednym szybkim wysiłkiem. W standardzie oferujemy drzwi wejściowe, aby zapewnić Ci dodatkową przestrzeń.

Struktura:

Przesuwna ścianka działowa to ewolucja funkcjonalnej przegrody ze ślepymi panelami i stanowi doskonały akustyczny rozdzielacz pomieszczenia.


Jest odpowiedzią na wszystkie wymagania fizycznego, nie wizualnego, podziału przestrzeni i jest doskonałym akustycznym rozdzielaczem pomieszczeń.

Dzięki cichemu systemowi przesuwnemu, jego cienkiej strukturze z anodyzowanego aluminium i prostemu przesuwaniu uszczelek umożliwia lekkie i przezroczyste zamknięcie.

Aluminiowy system prowadnic:

Szyny wykonane są z wytłaczanego aluminium anodowanego 6063 - T5. Obudowa toru powinna wykorzystywać rowki i zazębiające się stalowe kołki, aby zapewnić wyrównanie sąsiednich odcinków toru, i powinna być wzmocniona nad głową za pomocą wsporników drążków opadowych. Aluminiowa obudowa prowadnicy powinna zawierać integralną szczelinę na nakrętkę, aby przyjąć utwardzoną kwadratową nakrętkę do przymocowania każdego wspornika drążka opadowego do górnej części prowadnicy.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Fay Huang

Tel: +8613926191277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)