Dom
Produkty
O nas
Wycieczka po fabryce
Kontrola jakości
Skontaktuj się z nami
Poprosić o wycenę
Wiadomości Firmowe
Dom ProduktyDzielniki pomieszczeń akustycznych

Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej

dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej

Chiny Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca
Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej dostawca

Duży Obraz :  Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: 85 mm ścianki działowe akustyczne

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mile widziane małe ilości
Cena: US $78-86 per square meter
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianymi pudełkami
Czas dostawy: 12-20 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Akustyczne przegrody pokojowe aplikacji: Ściany działowe biurowe
styl: Przesuwne i składane powierzchni: Melamina
Grubość: 85 mm (3 1/4 cala) Wysokość: Do 6 metrów

Aluminiowe przesuwne przegrody akustyczne do pomieszczeń biurowych Wymienne przegrody do sali konferencyjnej

Akustyczne ścianki działowe

We wrześniu 2019 r. Zakończyliśmy projekt składanych ścian przesuwnych ścianek działowych w Ugandzie. Całkowicie 7 zestawów ścian, około 238 metrów kwadratowych.

Ten projekt jest trochę inny, klient wybrał 5 różnych kolorów, tak jak w klasie szkolnej. Chcieli, aby środowisko było bardziej kolorowe. Powierzchnia jest również melamina, a najważniejsze cechy to ponad 60 kolorów do wyboru i bardzo łatwe do czyszczenia. Wysłaliśmy również naszego inżyniera, pana Zeng, do nadzorowania instalacji.

Dziękujemy za zaufanie klienta. W maju 2019 r. Klient skontaktował się z nami również w sprawie zamówień na ruchome składane przesuwne ściany działowe. Ten sam rozmiar, ta sama powierzchnia i te same kolory, ponieważ będą używać ich w tej samej szkole, tylko na innej podłodze.

Wszystko idzie dobrze, a klient czuł się usatysfakcjonowany naszym składanym systemem ścianek działowych i chętnie współpracuje z firmą BUNGE.

Specyfikacja techniczna

Konfiguracja panelu - Panele akustycznych przegród pokojowych są dostosowane do specyficznych wymagań. Grubość każdego pomieszczenia akustycznego wynosi 85 mm, a maksymalna szerokość 1200 mm. Każdy pojedynczy akustyczny panel rozdzielaczy jest spawany z przyspawaną aluminiową ramą, a 9 mm MDF jest zamontowany po obu stronach zewnętrznej powierzchni. Wewnętrzna struktura wykonana jest ze stalowego mechanizmu, który łączy doskonałe osiągi na górze i na dole teleskopowej uszczelki dźwiękowej. Przestrzeń wewnętrzna jest wypełniona mniej niż 64 kg / m3 wełny szklanej.

System szyn napowietrznych - specyficzne szyny ze stopów aluminium, aby spełnić niezbędne wymagania dotyczące układania w stosy. Projekt przecięcia powinien zapobiegać wpadaniu koła gąsienic w rowek toru. Wytrzymały wielowarstwowy wałek umożliwia łatwe przesuwanie przesuwnych ścianek działowych w pokojach przez szynę sufitową.

Panel akustycznych przegród pokojowych ma unikalny mechanizm szybkiego nawijania uszczelnienia i solidny pionowy profil krawędzi uszczelniającej, aby zapewnić idealne dopasowanie wszystkich paneli.

Sound Seal System - Wbudowane doskonałe chowane górne i dolne uszczelki są anodowane przez wytłaczane kanały aluminiowe, uszczelnione gumą i obsługiwane za pomocą uchwytu z systemem blokady nasadki ze sprężynowymi prętami teleskopowymi. Pionowa uszczelka każdego panelu wykonana jest z grubego i wypukłego aluminium z wytłaczanym laminatem z gumową uszczelką.

Uszczelnienia górne i dolne nie są zbierane do toru sufitu i podłogi podczas ruchu panelu. Po połączeniu uszczelnień akustycznych panel akustycznych przegród pokojowych znajduje się w stabilnej pozycji, a górne i dolne uszczelnienia są ściśnięte na szynach i podłogach za pomocą szczelnych uszczelek akustycznych, w tym regulowanych paneli teleskopowych.

Specyfikacja

Seria BG65 BG80 BG100
Zawieszenie panelu Top zawieszony tylko
System śledzenia Pojedynczy lub podwójny punkt
Grubość panelu 65 mm 80mm 100mm
Wysokość panelu Do 3500 mm Do 5200 mm Do 17000 mm
maksymalna wysokość 3500 mm 5200mm 17000 mm
Szerokość panelu 600-1230 mm 600-1230 mm 600-1230 mm
Konstrukcja ramy Ramka aluminiowa
Materiał na twarz 9mm 9mm / 12mm 12mm
Ognioodporny jako żądanie
Chowane uszczelki mieć
Regulowane panele Ręczny, z dostarczonym uchwytem do obsługi
Przejdź drzwiami Pojedyncze drzwi lub podwójne drzwi na życzenie
Izolacja akustyczna 32dB 40dB 50dB
Waga Około 22-35 kg / m2 Około 25-40 kg / m2 Około 30-48 kg / m2
Materiał wykończeniowy

Sklejka, MDF, laminat, melamina, płyta gipsowa,

Tkanina, skóra, płyta izolacyjna, płyta ognioodporna,

Tapeta, winyl, malarstwo itp. (Dostosowane)

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle Mo

Tel: +8613928983277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)