Dom ProduktyDzielniki pomieszczeń akustycznych

Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej

Orzecznictwo
Chiny Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Chiny Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd Certyfikaty
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej

Chiny Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca
Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej dostawca

Duży Obraz :  Przesuwny pokój biurowy z ruchomą przegrodą Pokój z przegrodami akustycznymi do sali konferencyjnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: 85 mm akustyczne przegrody pokojowe

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mile widziane małe ilości
Cena: $82-98 per square meter.
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem.
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Kontakt
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Akustyczne przegrody pokojowe aplikacji: Partycje sali konferencyjnej
Wysokość: 2 - 6 metrów Próbki: Darmowe
Kolor: Opcjonalne Maksymalna szerokość: 1220 mm
High Light:

sound proof room divider

,

banquet hall room dividers

Przegródki do sal konferencyjnych do sal konferencyjnych

Szczegóły akustycznych przegród pokojowych

Przegrody akustyczne BUNGE wykonane są z materiałów ze stopów aluminium i wełny szklanej i stanowią idealne rozwiązanie do nauczania w pomieszczeniach szkolnych i konferencyjnych oraz do podziału poczekalni na lotniskach i stacjach, stref wejściowych w bankach, urzędach pocztowych i tak dalej. Górna i dolna blokada oraz krawędzie nośne paneli drzwiowych zamykają się na całej szerokości.

Struktura jest taka, że ​​szkło nie musi być łamane, co wydłuża jego żywotność, a ewentualna naprawa jest minimalna. Osłony górnego i dolnego zamka oraz krawędzie podpierające można zamocować za pomocą klipsa. W ten sposób powierzchnie są chronione przed uszkodzeniem i zarysowaniem podczas montażu.


Ścieżka przesuwna akustycznych przegród pokojowych jest rowkowana, a dzięki odpowiednim śrubom możliwe jest mocowanie kątowników, na przykład do sufitu podwieszanego, bez uszkadzania toru przesuwnego. Różne wykończenia powierzchni i szeroka gama kolorów zapewniają, że zastosowana kreatywność doskonale uzupełni architekturę biura.


Arkusze okładek są wymienne, co pozwala na wprowadzenie nowego schematu kolorów w dowolnym momencie. Precyzyjne łożyska kulkowe gwarantują płynne przesuwanie i minimalny dźwięk przy maksymalnej wadze 150 kg liścia. Różne możliwości pozycjonowania paneli rozdzielaczy akustycznych (równoległych / pod kątem 90 ° do toru przesuwnego lub innych) zapewniają, że rozwiązanie spełnia wszystkie wymagania. Ślizgowy tor może być prosty, zakrzywiony lub mieć kształt wielokąta.

Zakończony projekt

Dziękujemy za zaufanie klienta z Indii.

Ten projekt ścian działowych obsługiwanych przez salę bankietową został ukończony i dostarczony w marcu 2018 roku.

Całkowicie 4 zestawy ścian. Wysokość: 3,76 metra. 185 metrów kwadratowych.

Nasz technik poszedł również do projektu, aby nadzorować instalację. Po prawidłowym zainstalowaniu systemu ścieżek nasz technik wrócił i klient potrzebuje nas, abyśmy zrobili dla niego drzwi kieszonkowe.

Wykończenie: powierzchnia melaminy. Tabela kolorów: CS-3061F.

Specyfikacja

Zawieszenie panelu: Topowy system przeciwwstrząsowy bez potrzeby stosowania toru podłogowego.
Szerokość panelu: Każdy panel 600 mm - 1200 mm.
Tor: Szyna aluminiowa lub stalowa
Roller on panel: Pojedynczy lub podwójny wałek.
Ramki panelu: Wytrzymałe stalowe ramy wewnętrzne z blachy stalowej wzmocnionej o pełnej wysokości.
Górne i dolne uszczelki: Górne i dolne chowane uszczelki zapewniają łatwe przenoszenie i blokowanie.
Moduł: 700 mm - 1200 mm maksimum.
Układanie paneli: Liczne opcje układania paneli dla pełnej elastyczności.
Twarz panelu: MDF, sklejka, tkanina, skóra, okleina z naturalnego drewna, melamina, listwy drewniane itp.
Wykończenia: Satynowa anodowana lub poliestrowa powłoka proszkowa do wszystkich odsłoniętych elementów aluminiowych dostępna w szerokiej gamie kolorów w standardzie.

Funkcje przegród akustycznych

1. Materiały akustycznych przegród pokojowych są zróżnicowane i zróżnicowane, a cechy hotelu można wybrać w zależności od ogólnego stylu dekoracji hotelu.

2. Rama zewnętrzna, którą można przyciąć w hotelu, wykonana jest ze stopu aluminium, a jej powierzchnia dekoracyjna jest zaspokojona zgodnie z potrzebami klienta. Na przykład fornir jest wykonany z niepalnego materiału i ma silny materiał ognioodporny. A efekt izolacji akustycznej przegrody jest również bardzo dobry.

3. Dzielnik akustyczny acoustiv jest w wysokim stopniu wykorzystywany, jego konstrukcja polega na integracji części, co ma ułatwić lepszą kombinację, więc jego połączenie jest mocne, może być ponownie użyte, co zmniejsza koszty klientów, może również osiągnąć ochronę środowiska. Oszczędność energii i inne funkcje.

4. Czas montażu przegród akustycznych może być krótki, a zanieczyszczenie konstrukcji jest niewielkie, dzięki czemu cały projekt można szybko poprawić. Skutecznie zaspokaja potrzeby klientów.

5. Wybór akustycznych przegród pokojowych może być zróżnicowany, w zależności od potrzeb hotelu, używać różnych rodzajów przegród, wybrać partycję odpowiednią dla stylu hotelowego, przyniesie hotelowi większą aurę. w różnych miejscach hotelu, przynosząc różnorodność wygody i piękna, i jest dobrze odbierany przez klientów.

6. Powierzchnia dekoracyjna przegród akustycznych może mieć różne możliwości. Według rodziny, dekoracyjną powierzchnię hotelu można porównać z dopasowanym stylem do stylu domu, co może sprawić, że całe otoczenie będzie wyglądało na nowe.

7. Największą cechą rozdzielacza akustycznego jest to, że można go przesuwać i ponownie wykorzystywać. Jego materiał nie przyniesie odpadów do środowiska. Dlatego materiał akustycznych przegród pokojowych jest materiałem zielonym. Na przykład wiele adresów firmowych będzie stale przenoszonych. Następnie firma musi rozważyć możliwość ponownego użycia zainstalowanej partycji aktywności firmy, co jest wygodniejsze dla żywotności użytkownika, więc jest to stosunkowo tania i opłacalna dekoracja.

8. Istnieje wiele kolorów rozdzielaczy akustycznych, w połączeniu ze sobą można stosować różne komponenty materiału, co może zmniejszyć straty materiału. Jest wydajny, elegancki, elegancki, zwięzły, hojny, piękny i wykwintny.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle Mo

Tel: +8613928983277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)