Dom ProduktySound Proof Partitions

Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej

Orzecznictwo
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej

Chiny Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca
Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej dostawca

Duży Obraz :  Przesuwne składane drzwi partycji Ruchome ścianki działowe z dźwiękoszczelną ścianą działową do sali konferencyjnej

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: 85 mm ścianki działowe

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mile widziane małe ilości
Cena: $82-98 per square meter.
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem.
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Partycje dźwiękoszczelne aplikacji: Partycje sal konferencyjnych
Usługi: Wersja OEM ODM Próbki: Darmowe
Kolor: Opcjonalne Funkcja: Montować

Przesuwne składane drzwi działowe Ruchome ścianki działowe do sal konferencyjnych

Zakończony projekt

Gratulujemy udanego zakończenia australijskiego projektu.

Projekt jest hotelem, który wykorzystuje unikalny kolor wzoru do malowania krajobrazu, wysokowydajny szerokopasmowy pochłaniający dźwięk przestrzenny pochłaniający dźwięk, ognioodporne perforowane panele dźwiękochłonne i szerokopasmowe, dźwiękochłonne kurtyny dźwiękochłonne o wysokiej częstotliwości, które sprawiają, że stadion Echo pogłosu jest zmniejszone. Oprócz powierzchni ściany materiału pochłaniającego dźwięk, pochłaniający dźwięk korpus jest zainstalowany w suficie sali gimnastycznej i zawieszony w powietrzu. Pochłaniający dźwięk korpus może stykać się z falami dźwiękowymi ze wszystkich stron, co odgrywa rolę przestrzennego pochłaniania dźwięku. Po oddzieleniu sali bankietowej akustycznymi ściankami działowymi, gatunek i wykorzystanie przestrzeni są natychmiast ulepszane.

Czynniki izolacji akustycznej

Współczynnik izolacji akustycznej przegrody dźwiękochłonnej pochodzi z wielokierunkowego, nie tylko w samej ścianie działowej, ale również w innych łączach, jak następuje:


1. Pozioma izolacja akustyczna


Aby uzyskać najlepszą izolację akustyczną, przyjęto strukturę górnej i dolnej dwóch warstw gumy dźwiękochłonnej. Tuoba wykorzystuje zasadę podnośnika, aby nacisnąć podwójny gumowy pasek na torze i podłodze sufitu, aby zapewnić dźwiękoszczelne przegrody o wysokiej stabilności.


2. Izolacja narożna


Specjalnie ukształtowany gumowy zespół narożny jest stosowany do rozwiązania technicznego problemu obróbki uszczelnienia części narożnej; jednocześnie uzyskuje się także doskonałą stabilność i izolację akustyczną.


3. Pionowa izolacja akustyczna


Wszystkie dźwiękoszczelne ściany mają wysoko elastyczną, pionowo związaną stronę z wklęsłym i wpustowym pasowaniem, aby zapewnić optymalne zamknięcie i izolację akustyczną.


4. Szkielet


Ze względu na konstrukcję zawieszenia ścianki działowej z izolacją akustyczną można ją swobodnie potrząsać, a metalowe elementy obręczy między panelami ściennymi są ściśle połączone, aby skutecznie blokować przesyłanie dźwięku. Panele można wymieniać w razie potrzeby do wystroju wnętrza bez uszkodzenia całego panelu ściennego.


5. Materiał dźwiękochłonny


Szkielet jest wypełniony dodatkowymi materiałami dźwiękoszczelnymi, aby osiągnąć różne wymagania dotyczące izolacji akustycznej.


6. Obsługa korby


Ręczne sterowanie korbą steruje rozszerzaniem i kurczeniem się taśmy dźwiękochłonnej. Elastyczna elastyczność połączenia bagnetowego w kształcie rombu w korbie sprawia, że ​​korba jest mniej śliska.


7. Panel


Szkielet ścianki działowej z izolacją akustyczną składa się ze stopu aluminium i rury stalowej. Ta solidna, nieodkształcalna rama z ciasną kombinacją metalowych obręczy zapewnia doskonałą stabilność i wysoką izolację akustyczną.

Specyfikacja

Zawieszenie panelu: Topowy system przeciwwstrząsowy bez potrzeby stosowania toru podłogowego.
Szerokość panelu: Każdy panel 600 mm - 1200 mm.
Tor: Szyna aluminiowa lub stalowa
Roller on panel: Pojedynczy lub podwójny wałek.
Ramki panelu: Wytrzymałe stalowe ramy wewnętrzne z blachy stalowej wzmocnionej o pełnej wysokości.
Górne i dolne uszczelki: Górne i dolne chowane uszczelki zapewniają łatwe przenoszenie i blokowanie.
Moduł: 700 mm - 1200 mm maksimum.
Układanie paneli: Liczne opcje układania paneli dla pełnej elastyczności.
Twarz panelu: MDF, sklejka, tkanina, skóra, okleina z naturalnego drewna, melamina, listwy drewniane itp.
Wykończenia: Satynowa anodowana lub poliestrowa powłoka proszkowa do wszystkich odsłoniętych elementów aluminiowych dostępna w szerokiej gamie kolorów w standardzie

Funkcje partycji dźwiękoszczelnych

Dostarczane i instalowane tutaj dźwiękoszczelne przegrody pozwalają na to, aby 2 pokoje stały się jednym dużym obszarem z prostym składanym ekranem.

Tam, gdzie powierzchnia podłogi jest na wagę złota, jedna duża sala konferencyjna może zostać podzielona na 3 mniejsze pomieszczenia do normalnego użytku, ale gdy wymagane jest pełne spotkanie zespołu, 2 przegrody można odciągnąć, aby dać miejsce wszystkim.

Łatwe w obsłudze, z wolną pracą zasilaną, jeśli wolisz, ściany mogą zapewnić imponującą redukcję dźwięku między pomieszczeniami, a jednocześnie szybko otworzyć, aby otworzyć przestrzeń.

Przegrody dźwiękoszczelne mogą być zawieszone od góry lub od dołu, aby umożliwić ich pracę bez względu na strukturę powyżej. Dzięki różnorodnym opcjom układania możemy schować panele, gdy ściana jest w pozycji otwartej.

Szereg wykończeń paneli pozwala być sympatycznym dla otoczenia, od melamin, przez forniry, po nadające się do zapisu panele ścienne.

Jesteśmy dumni z naszych profesjonalnych, wydajnych usług, realizujących projekty na czas iw ramach budżetu w całym Sheffield. Aby uzyskać więcej informacji na temat naszych wysokiej jakości produktów lub usług, nie wahaj się skontaktować z naszym przyjaznym zespołem już dziś.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle Mo

Tel: +8613928983277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)