Dom ProduktyPrzesuwane ściany działowe

Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian

Orzecznictwo
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian

Chiny Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca
Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian dostawca

Duży Obraz :  Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: 65 mm przesuwne ściany działowe

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mile widziane małe ilości
Cena: $82-98 per square meter.
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem.
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T/T, Western Union
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Przesuwne ściany działowe aplikacji: Ścianki działowe
Próbki: Darmowe Gwarancja: 5 lat
rozmiar: Ściany działowe dostosowane Kolor: Zaakceptuj dostosowane

Aluminiowa rama Sala bankietowa Przesuwne ściany działowe do dźwiękoszczelnych ruchomych ścian

Przesuwne detale ścian działowych

Przesuwna ścianka działowa to nasze najlepsze ściany, które można obsługiwać. System oferuje kilka układów i układów układania w celu stworzenia wielu użytecznych obszarów w przestrzeni roboczej.

Przesuwne ścianki działowe to solidne akustyczne przegrody przesuwne dostępne w trzech różnych grubościach oraz laboratoryjnie przetestowane dźwięki o mocy do 53 dB. Ten system jest zawieszony na górze. Każdy panel jest indywidualnie podtrzymywany przez system szynowy zamontowany na suficie. Nie jest wymagany tor podłogowy.

Aby utworzyć uszczelnienie, każdy przesuwny panel ścianek działowych ma zazębiające się pionowe profile i chowane gumowe uszczelki. Uchwyt włożony w pionową krawędź każdego panelu obsługuje chowane uszczelki. Pół obrotu uchwytu uruchamia mechanizm wewnątrz panelu, który przesuwa uszczelkę o podłogę i o tor.

W większości przypadków ostatni panel ma teleskopową krawędź prowadzącą z gumową uszczelką obsługiwaną za pomocą uchwytu włożonego w powierzchnię panelu. Ten przesuwny panel ścianek działowych zamknie i uszczelni cały system. Dostępna jest również opcja do pracy z uszczelnieniem półelektrycznym.

Dostępne w standardzie wykończenia twarzy to szeroki wybór melaminy zwykłej lub drewnopodobnej, okleiny z prawdziwego drewna, winylu lub farby w sprayu. Drzwi można wsunąć we wszystkie przesuwne ściany działowe i w razie potrzeby mogą spełniać przepisy dotyczące dostępu do drzwi dla niepełnosprawnych. Szklenie może być również włączone do paneli.

Zalety przesuwnych ścian działowych

1. Ochrona środowiska

System przesuwnych ścianek działowych jest stosunkowo prosty w instalacji, może być wielokrotnie użyty i jest łatwy w demontażu. Kabina biurowa jest często rodzajem zielonego materiału chroniącego środowisko i nie przyniesie odpadów środowisku. W dłuższej perspektywie materiały z przedziałów są często bardziej przyjazne dla środowiska, tańsze i bardziej opłacalne.


2. Wygodny


Wnętrze przesuwnego materiału ścianki działowej można rozmieścić za pomocą przewodów i kabli, co ułatwia konserwację i wymianę przewodów oraz mocną i słabą separację elektryczną. Demontaż materiałów w biurach i innych przedziałach jest łatwy do demontażu i zmniejsza koszty demontażu i montażu. Materiały są często stosunkowo gładkie, a czyszczenie jest stosunkowo proste i niełatwe do zabrudzenia.

3. Dywersyfikacja funkcji


W wewnętrznym usuwaniu materiałów, szkła, kolorowej płyty, metal może osiągnąć funkcję ognioodporną i ognioodporną. taśmy uszczelniające wewnątrz ramy wewnętrznej gwarantują dobrą izolację akustyczną. Jeśli zainstalowano niskopoziomowy pasek uszczelniający, może on osiągnąć całkiem dobre uszczelnienie i izolację akustyczną.

4. Różnorodność materiałów


Można wybrać kolorową blachę stalową, płytę gipsową, płytę przeciwpożarową, aksamitną tkaninę, płytę melaminową, szkło, stal nierdzewną, drewno i tak dalej. Wiele materiałów ma wiele zalet i może być łączonych ze sobą. Różnorodne materiały są dostępne w szerokiej gamie kolorów, które można łączyć z różnymi materiałami i kolorami, aby odzwierciedlić zarówno funkcje, jak i artystyczną atmosferę.

W środku można zamontować różne zamki do drzwi przedziałowych, aby ułatwić korzystanie z zamków drzwiowych ze stali nierdzewnej, które często wymagają montażu górnego lub dolnego, niewygodne w użyciu. Instalacja partycji jest cicha, nie wpływa na życie ludzi i ma niewielki hałas. Przegroda jest elegancka, zwięzła, wyrafinowana i zabawna.

Specyfikacja

Seria BG65 BG85 BG100
Zawieszenie panelu Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko Top zawieszony tylko
Grubość panelu 65 mm 85 mm 100 mm
maksymalna wysokość 4000 mm 6000 mm 18000 mm
Szerokość panelu 500-1200 mm 500-1200 mm 500-1200 mm
Materiał na twarz 9 mm 9 mm 12 mm
Przejdź drzwiami Drzwi pojedyncze lub podwójne
Izolacja akustyczna 20-32 dB Rw 28-36 dB Rw 32-50 dB Rw

Materiał wykończeniowy

Sklejka, MDF, Laminat, Melamina, Płyta gipsowa, Tkanina, Skóra, Płyta izolacyjna, Płyta ognioodporna, Tapeta ścienna, Winyl, Malarstwo itp. (Dostosowane)

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Michelle Mo

Tel: +8613928983277

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)