Dom ProduktyRuchome ściany działowe

Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki

Orzecznictwo
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki

Chiny Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki dostawca
Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki dostawca Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki dostawca Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki dostawca Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki dostawca

Duży Obraz :  Eco Friendly Składana sala wystawowa Elastyczne ruchome ściany działowe do łazienki

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Bunge
Numer modelu: 65 mm ruchoma ściana

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr kwadratowy
Cena: USD 75-95/ Square Meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, opakowanie papierowe
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ruchoma ściana działowa Zaletą: przesuwne, składane
Dźwiękoszczelny: 25-55 db Kolor: dostosować
typu: Nowy materiał budowlany Grubość: 65 mm

Ekologiczna składana sala wystawowa Elastyczna ruchoma przegroda do łazienki

Opis produktu
Płyty ścienne BUNGE / panele to zielony materiał budowlany nowej generacji. Te ruchome ściany lub panele zapewniają szybsze działanie. W połączeniu z szybkością konstrukcji, minimalnymi stratami i prostotą konstrukcji system ścian BUNGE jest słusznie uważany za zaawansowany materiał budowlany na XXI wiek.
Odpady budowlane stanowią poważny problem w budownictwie. Płyta i panel ścienny zmniejszają problemy z odpadami budowlanymi. Każda część cudownej płyty ściennej lub panelu może być ponownie wykorzystana w inny sposób.

Ruchoma ścianka BUNGE dźwiękoszczelna
Seria obsługiwanych ścianek to najszerszy zakres w pełni funkcjonalnych ruchomych przegród z pojedynczym panelem. Izolacja akustyczna do 50 dB redukcji szumów jest osiągana dzięki kombinacji obsługiwanych uszczelek górnych i dolnych, wysokiej wydajności wielu wypełnień oraz konstrukcji zespołu paneli, która umożliwia akustyczną przerwę między ramą a warstwą zewnętrzną.

Nie Opis Waga
KG / M2
Materiał
65Typ 65 (T) X680-1210 (W) X2000-4500 (H)
Współczynnik redukcji akustycznej (db): 32
Hermetyczny dar flex odległość (mm): 45
17 Płyta pilśniowa klasy
Płyty gipsowe
Deska Firber
19
20 Meimine dekoracyjne
Kolorowa płyta stalowa
Ctype partiuon
24
85Typ 85 (T) X680-1230 (W) X3000-6500 (H)
Współczynnik redukcji akustycznej (db): 45
Hermetyczny dar flex odległość (mm): 45
24 Płyta pilśniowa klasy
Płyty gipsowe
Deska Firber
25
28 Meimine dekoracyjne
Kolorowa płyta stalowa
Ctype partiuon
38
100Type 100 (T) X680-1230 (W) X5000-8500 (H)
Współczynnik redukcji akustycznej (db): 53
Hermetic dar flex distance (mm): 60
40 Płyta pilśniowa klasy
Płyty gipsowe
Deska Firber
45
48 Meimine dekoracyjne
Kolorowa płyta stalowa
Ctype partiuon
55
Super wysoki typ 120 (T) X680-1230 (W) X8000-17000 (H)
Współczynnik redukcji akustycznej (db): 60
Hermetic dar flex distance (mm): 60
60 Płyta pilśniowa klasy
Płyty gipsowe
Deska Firber
60
60 Meimine dekoracyjne
Kolorowa płyta stalowa
Ctype partiuon

Podanie:
Biura - Jeśli przestrzeń jest na wagę złota, elastyczność oddzielenia większego obszaru na dwa pokoje pozwala na jednoczesne organizowanie spotkań.

Hotele - Hotelowe sale konferencyjne są często wykorzystywane do przyjęć weselnych i imprez firmowych, a dzięki zastosowaniu systemu składanych ścianek można jednocześnie zorganizować dwie mniejsze imprezy. Dzięki temu Twoja przestrzeń jest nie tylko bardziej elastyczna, ale także pozwala na normalne funkcjonowanie hotelu dla innych gości.

Centra konferencyjne i wystawowe - miejsca, które służą wielu zastosowaniom, często wymagają zmniejszenia i rozszerzenia przestrzeni od wydarzenia do zdarzenia; ruchoma ściana umożliwia to, umożliwiając jednoczesne uruchamianie wielu zdarzeń.

Szkoły i żłobki - W tych placówkach często trzeba szybko podzielić przestrzeń, aby umożliwić podział klas lub grup, wiele placówek oświatowych wybiera naszą przegrodę z tkaniny harmonijkowej ze względu na łatwość użycia i opłacalność.

Szpitale - W tych środowiskach o dużym natężeniu ruchu, w których prywatność odgrywa dużą rolę, użytkownicy muszą być w stanie szybko oddzielić przestrzeń do użytku. Nasze przegrody z tkaniny harmonijkowej są również popularne w tych zakładach ze względu na ich łatwość sterylizacji.

O nas

Guangdong Bunge Building Material Industrial Co Ltd jest profesjonalną firmą w produkcji systemu ruchomych ścianek działowych. Jesteśmy prawdziwym producentem, posiadamy własną fabrykę i salon wystawowy w Guangzhou w Chinach, który zajmuje powierzchnię ponad 3000 m2. I mamy w tym około 10 lat doświadczenia. W naszej fabryce znajduje się bardzo wysoka próbka systemu, ponad 8 metrów. Każdy klient, który przyszedł do naszej fabryki, był w nim niesamowity. BUNGE Factory zawsze zapewnia klientom ładną jakość i konkurencyjny system ruchomych ścian, a my jesteśmy tak surowi, aby sprawdzić jakość przed dostarczeniem. Do tej pory eksportowaliśmy do USA, Australii Ugandy, Libanu, Sri Lanki, Arabii Saudyjskiej, Filipin i wielu innych krajów.

Jako profesjonalny producent nie tylko produkujemy, ale także projektujemy, dostarczamy i obsługujemy klientów po sprzedaży. Jeśli klient potrzebuje usługi instalacyjnej, możemy również wysłać naszych techników do nadzorowania instalacji. Ponadto możemy również dostarczyć bezpłatny projekt każdemu klientowi, a my odpowiemy w ciągu 12 godzin, jeśli klienci będą mieli jakiekolwiek pytania.

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Andrea Zhang

Tel: +8613602792129

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)