Dom ProduktyPrzesuwane ściany działowe

Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura

Orzecznictwo
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
dobra jakość Ruchome ściany działowe na sprzedaż
Opinie klientów
We had installed the partition wall - it worked out well and our customer is happy. So we would like to thank you for delivering high quality goods an

—— Frank

I am so glad to cooperate with Bunge. Their products with good quality and pretty competitive price. My customers like it very much.

—— Grace

We have a lot of business with Bunge since 2011 ,I hope we have more orders and they continue to give our best service and quality.

—— Roger

Bunge is very serious and responsible supplier , partition walls have good quality and high sound proof .

—— Charles

Im Online Czat teraz

Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura

Chiny Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura dostawca
Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura dostawca Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura dostawca Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura dostawca Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura dostawca

Duży Obraz :  Składana rozkładana ruchoma ścianka działowa typu 85 Fordable do biura

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: CHINY
Nazwa handlowa: Bunge
Numer modelu: Ruchoma ściana 85 mm

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr kwadratowy
Cena: USD 75-95/ Square Meter
Szczegóły pakowania: Opakowanie kartonowe, opakowanie papierowe
Czas dostawy: 10 dni roboczych po otrzymaniu zaliczki
Zasady płatności: T/T, l/c, Western Union
Możliwość Supply: 5000 metrów kwadratowych na miesiąc
Contact Now
Szczegółowy opis produktu
Nazwa produktu: Ruchoma ścianka działowa Gwarancja: 3-5 lat
Kolor: dostosować typu: 65 serii
Zaletą: przesuwne, składane materiał: Drewniany

Składana składana, ruchoma, ruchoma ścianka działowa typu 85, przeznaczona do biur

1. Materiał jest łatwy w montażu i demontażu, dzięki czemu można go ponownie użyć, nie będzie żadnych szkód, może znacznie obniżyć koszty przeniesienia pokoju, cena działalnych ścianek działowych będzie niższa niż przeniesienie pokoju. nie spowoduje żadnego zanieczyszczenia środowiska podczas instalacji, ochrony środowiska i zdrowia.

2. Zaawansowane wyposażenie ściany operacyjnej

Istnieje listwa uszczelniająca, efekt izolacji akustycznej jest bardzo dobry, uszczelkę można również zainstalować na dole drzwi, dzięki czemu efekt izolacji akustycznej jest jeszcze bardziej wzmocniony. Kolor jest uniwersalny, przy użyciu różnych kolorów Aby stworzyć stylowy, prosty, hojny i wyrafinowany efekt.

3. Jak pokazano na powyższym rysunku, akustyczna ściana operacyjna jest ruchomą ścianą działową, która jest również nazywana ruchomą ścianką działową, ruchomą ścianką działową, ścianą działową pomieszczenia, ruchomą ścianką działową, ruchomą ścianką działową i tak dalej. Z dosłownej powierzchni widać, że Ściana charakteryzuje się ruchem ściany, a proces instalacji szyny lub podnośnika na ziemi jest wyeliminowany, a wewnętrzny mechanizm teleskopowy doskonale przekształca ruch i mocowanie. Partycja mobilna jest przyjazna dla środowiska i trwała. Własne bezpieczne i przyjazne dla środowiska materiały oraz stabilna ochrona przeciwpożarowa są idealne do stosowania w budynku biurowym, w biurach rządowych i salach finansowych. Większość ludzi wybiera tapety, skórę i inne ozdobne systemy ścianek działowych, dzięki czemu są nie tylko funkcjonalnie popularne, ale także mogą być ozdobione kolorami kosmicznymi, użycie funkcjonalnej ściany stanie się pięknym krajobrazem.

4.Jakie jest znaczenie ściany operacyjnej? Ruchoma ścianka działowa realizuje efekt kształtowania przestrzeni wewnętrznej, w porównaniu z tradycyjną ścianką działową, jej elastyczny ruch może zapewnić elastyczną atmosferę przepływu przestrzeni. Partycja mobilna ma dobrą plastyczność, jest ograniczona ograniczeniami i ma szerokie zastosowanie. Przedziały siatki mają różne specyfikacje modelu, a różne typy partycji można wybrać dla różnych wymagań użytkowania. Istnieje również pewne podobieństwo do tradycyjnej partycji ekranu, a linia widzenia Zakłócenie jest powszechną funkcją funkcjonalną. Ta ruchoma ścianka działowa jest bardziej wolna od przestrzeni i może być wykorzystana do podziału wykorzystania przestrzeni przez wiele różnych obszarów. Miejsca wewnątrz, takie jak sale konferencyjne, można również wykorzystać do ich zamknięcia, bez wpływu na okolicę, która jest bardzo szybka i wygodna i sprawia, że ​​życie w przestrzeni jest bardziej kolorowe.

Seria BG 65 BG 85 BG100
Suplement panelu Tylko u góry zawieszony Tylko u góry zawieszony Tylko u góry zawieszony
Grubość panelu 65 mm 85 mm 100 mm
maksymalna wysokość 4000 mm 6000 mm 8000 mm
Szerokość panelu 600-1230 mm 600-1230 mm 600-1230 mm
Materiał twarzy 9 mm 9 mm 9 mm
Przejdź drzwiami Pojedyncze drzwi lub podwójne drzwi
Izolacja akustyczna 20 - 32 db 28 - 36 db 32-50 db
Materiał wykończeniowy Sklejka / MDF / Laminat / Melamina / Gips
Płyta / Tkanina / Izolacja / Ognioodporne / Tapeta / Winyl / Malarstwo / itp. (Dostosowane)

O nas - najlepszy sposób na wykonanie dźwiękoszczelnej ściany działowej

Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd jest profesjonalną firmą w produkcji ruchomych ścian działowych. Jesteśmy prawdziwym producentem, mamy własną fabrykę i salon wystawowy w Guangzhou w Chinach, który zajmuje powierzchnię ponad 3000 m2. Mamy w tym około 10 lat doświadczenia. W naszej fabryce znajduje się bardzo wysoka próbka systemu, ponad 8 metrów. Każdy klient, który przybył do naszej fabryki, był w tym niesamowity. Fabryka BUNGE zawsze zapewnia klientom przyjemną jakość i konkurencyjną cenę system ścian ruchomych, a my jesteśmy tak surowi, aby sprawdzić jakość przed dostawą. Do tej pory eksportowaliśmy do USA, Australii, Ugandy, Libanu, Sri Lanki, Arabii Saudyjskiej, Filipin i wielu innych krajów.

Jako profesjonalny producent nie tylko produkujemy, ale również projektujemy, dostarczamy i oferujemy obsługę posprzedażową dla klientów. Jeśli klient potrzebuje usługi instalacyjnej, możemy również wysłać naszych techników do nadzorowania instalacji. Ponadto, możemy również dostarczyć bezpłatny projekt każdemu klientowi i odpowiemy w ciągu 12 godzin, jeśli klienci będą mieli jakiekolwiek pytania .

Szczegóły kontaktu
Guangdong Bunge Building Material Industrial Co., Ltd

Osoba kontaktowa: Andrea Zhang

Tel: +8613602792129

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)