Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny

Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Model 85 zdejmowana ścianka działowa

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mała ilość mile widziane
Cena: $82-88 per square meter
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T / T, MoneyGram
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Zdejmowane ścianki działowe Szerokość: 600-1220 mm
Funkcja: Ogniotrwały Opakowanie: drewniane pudło
waga: 25-35 kg/m² Stosowanie: Przegroda sali imprezowej
High Light:

Ognioodporne akustyczne ruchome ścianki działowe

,

ruchome ścianki działowe o szerokości 600 mm

opis produktu

Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny

Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny

 

 

Detal zdejmowanej partycji ściennej

 

Zdejmowana ścianka działowa służy do podziału wewnętrznej przestrzeni pomieszczenia i budynku.Jest wymagany do uzyskania efektu wentylacji i oświetlenia oraz wymaga własnej niewielkiej wagi i cienkiej grubości.Łatwe do usunięcia i mają pewną sztywność i izolację akustyczną.

 

Projekt zdejmowanych ścianek działowych rozwinął się szybko w ostatnich latach i został przyjęty w wielu obszarach.Istnieje wiele rodzajów wymiennych ścianek działowych.Może zastąpić ciężki projekt przegrody stałej i na wiele lat zmienić mokrą pracę naszego kraju.Zdejmowana ścianka działowa jest łatwa w montażu, co znacznie przyspiesza budowę i nie wpływa na ogólny efekt.

 

Zastosowanie zdejmowanej przegrody ściennej to znacznie więcej.Zdejmowana ścianka działowa była szeroko stosowana w różnych miejscach, aby pokazać rolę wyjmowanej ścianki działowej.Jeśli chodzi o zdejmowaną ściankę działową, może to spowodować oddzielenie ekranu od aktywności.Zdezorientowany, autor wyjaśni różnicę między nimi.

 

Funkcja zdejmowanej przegrody ściennej jest w zasadzie taka sama.Podstawowa różnica między ekranem a ścianą działową polega na tym, że górna część ekranu nie styka się z dachem pomieszczenia.Bardziej bezpośrednim wyrażeniem jest to, że ekran nie jest przegrodą dachu, tj. Tak długo, jak dolna połowa lub więcej połowy przegrody.Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny 0

 

 
Specyfikacja
 
Zawieszenie panelu Górny system zawieszania bez potrzeby stosowania szyny podłogowej.
Szerokość panelu Każdy panel 600mm-1200mm.
Ścieżka Tor aluminiowy lub stalowy
Rolka na panelu Rolka pojedyncza lub podwójna
Ramki panelowe Wytrzymałe aluminiowe ramy wewnętrzne z zakładkami stalowymi wzmocnione na całej wysokości.
Uszczelki górne i dolne Wysuwane uszczelki dociskowe od góry i od dołu zapewniają bezproblemowe przesuwanie i blokowanie.
Moduł 600 mm - maksymalnie 1200 mm.
Układanie paneli Liczne opcje układania paneli dla pełnej elastyczności.
Powierzchnia panelu MDF, sklejka, tkanina, skóra, okleina z naturalnego drewna, melamina, listwy drewniane itp.

 

 

Funkcje zdejmowanej ścianki działowej

 

Wszystkie nasze zdejmowane ścianki działowe są najwyższej jakości, bardzo wytrzymałe i łatwe w manewrowaniu, a produkowane w Wielkiej Brytanii, zdejmowane ścianki działowe można układać w stosy w linii (zawieszenie jednopunktowe) lub poza linią na każdym końcu tor górny (zawieszenie dwupunktowe), z różnymi wariantami toru, dostosowanymi do Twoich potrzeb.

 

Zdejmowane ścianki działowe pozwalają na segregację przestrzeni w celu uzyskania maksymalnego potencjału i są idealnym, elastycznym rozwiązaniem oszczędzającym miejsce dla obszarów, które wymagają przegrody o wyższej specyfikacji.

 

Łatwe w obsłudze, z opcją zasilania, jeśli wolisz, zdejmowane ścianki działowe mogą zapewnić imponującą redukcję dźwięku między pokojami, a jednocześnie szybko się otwierają, aby otworzyć przestrzeń.

 

Zdejmowane ścianki działowe mogą być zawieszane od góry lub rolowane od dołu, aby umożliwić im działanie niezależnie od konstrukcji powyżej.Dzięki różnorodnym opcjom układania w stos, możemy schludnie schować panele, gdy ściana jest w pozycji otwartej.

 

Asortyment wymiennych wykończeń ścianek działowych pozwala sympatyzować z otoczeniem, od melaminy, przez forniry, po nadające się do pisania panele ścienne.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Biurowe ognioodporne akustyczne drzwi składane Zdejmowane ścianki działowe Filipiny czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.