Z jakiego materiału jest wykonana przegroda w ruchomej ścianie?

April 16, 2021

najnowsze wiadomości o firmie Z jakiego materiału jest wykonana przegroda w ruchomej ścianie?

Z jakiego materiału jest wykonana przegroda w ruchomej ścianie?

 

 

Ruchoma przegroda ścienna składa się zwykle z aluminiowych torów, wiszącego koła, ramy ze stopu aluminium, górnego i dolnego profilu, materiału dźwiękochłonnego, innej powierzchni, mechanizmu teleskopowego, uchwytu itp.

 

1. Aluminiowe prowadnice: Aluminiowa ścianka działowa EBUNGE jest wytłaczana ze stopu aluminium 6063-T6 po obróbce anodowej.Ścieżka ze stopu aluminium po anodowaniu może nie tylko perfekcyjnie połączyć tor, ale także zapewnić bezpieczne, stabilne, odporne na korozję i trwałe środowisko pracy dla ruchomej przegrody.

 

2. Kółko wiszące: importowane łożyska są używane do wszystkich kół podnoszących jednej solidnej przegrody, a siła śruby przekracza 8,8.Zewnętrzny klej do zawieszanego koła wykonany jest z materiału POM importowanego z amerykańskiej firmy DuPont saigang, co znacznie poprawia wrażenia użytkowe i trwałość ruchomej przegrody.

 

3. Rama ze stopu aluminium: wykonana jest z wysokiej jakości aluminium 6063-T6.W porównaniu z konstrukcją drewnianą, aluminiowa konstrukcja kilu jest bardziej stabilna.Jednocześnie wewnętrzna struktura każdej przegrody jest mocniejsza i bardziej przyjazna dla środowiska.

 

4. Profil górny i dolny: w górnym i dolnym profilu ruchomej przegrody innowacyjny montaż pasków izolacji akustycznej znacznie poprawia szczelność podłoża i stropu, a współczynnik izolacji akustycznej jest poprawiony we wszystkich aspektach.

 

5. Materiał izolacji akustycznej: przyjęto wełnę szklaną o dużej gęstości, która ma zalety nie tylko lekkości i wspomagania spalania, ale także ma wysoki współczynnik pochłaniania, co znacznie poprawia współczynnik izolacyjności akustycznej przegrody ruchomej.

 

6. Różne powierzchnie: istnieje wiele różnych powierzchni dla ruchomej ścianki działowej, na przykład MDF lub sklejka (gołej powierzchni), melamina lub laminat (najbardziej opłacalne i bardzo łatwe do czyszczenia), skóra lub tkanina (również miękka i twarda okładka) dostępne), lustro, HPL, tablica do pisania itp ...

 

7. Mechanizm teleskopowy: wewnątrz każdego panelu będzie mechanizm teleskopowy, po uruchomieniu panelu mechanizm będzie poruszał się w górę iw dół, przestrzeń wynosi około 22,5 -32 mm.Tak więc ruchoma ścianka działowa jest systemem uszczelniającym, nie ma odstępu między górą a dołem.

 

8. Klamka: klamka jest podobna do klucza do drzwi.Używamy tylko uchwytu, aby przesunąć i zablokować ruchomą ściankę działową.

 

Obecnie ruchoma ścianka działowa jest szeroko stosowana w hotelowej sali bankietowej, centrum kongresowym, biurowej sali konferencyjnej, sali szkoleniowej, studiu, kościele, muzeum itp. Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt w dowolnym momencie.