• Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim
  • Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim
  • Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim
  • Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim
Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim

Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO9001
Numer modelu: Przesuwne ściany działowe typ 65

Zapłata:

Minimalne zamówienie: 1 metr kwadratowy
Cena: USD86-140/m²
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem.
Czas dostawy: Do negocjacji
Zasady płatności: T / T
Możliwość Supply: 50000 m² miesięcznie
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Przesuwne ściany działowe Waga brutto: 25 kg / m²
Styl: Styl Stanów Zjednoczonych Podanie: Przegroda sali konferencyjnej
kolor: Słoje drewna Funkcja: Usuwany
High Light:

Składane przesuwne ściany działowe

,

zdejmowane przesuwne ściany działowe

opis produktu

Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim

Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim
 
 
Jak dbać o przesuwane ściany działowe?
 
1. Konserwacja toru

1. Tor przesuwnej ściany działowej jest podzielony na wysokiej jakości prowadnicę ze stopu aluminium i prowadnicę stalową.Podczas wykonywania czynności konserwacyjnych należy najpierw przesunąć przesuwne ściany działowe do ukrytej płyty lub zdjąć drzwi przy otworze inspekcyjnym toru i sprawdzić, czy tor jest zużyty, czy odkształcenie lub upadek poważnie wpłynęły na użytkowanie drzwi.W przypadku poważnej sytuacji prosimy o natychmiastowe zaprzestanie korzystania z niego i powiadomienie producenta na czas w celu profesjonalnej kontroli i korekty.

2. Unikaj bezpośredniego uderzania ciężkich przedmiotów w szyny (lub drzwi) przesuwnej ściany działowej, a także unikaj uderzania ostrymi przedmiotami o szyny i pozostawiania zadrapań, które wpłyną na wygląd.

3. Za pomocą miękkiej szmatki wyczyść olej smarujący w prowadnicach, a następnie zetrzyj pozostałości perfumami sosnowymi.

4. Po wykonaniu powyższych czynności można dodać biały olej smarujący.Olej smarujący jest zwykle dodawany z odpowiednią ilością oleju smarowego w odstępach co 600 mm na torze.

2. Konserwacja przesuwnych ścianek działowych

1. Po przesunięciu przesuwnej ściany działowej w ustalone położenie w kolejności należy sprawdzić, czy przesuwna ściana działowa opada lub czy szczelina między drzwiami a drzwiami jest nierówna.Jeśli tak się stanie, użyj klucza płaskiego, aby wyrównać wysokość drzwi przesuwnych w górę iw dół i sprawdź, czy szczelina między drzwiami a drzwiami jest równa w pionie.Dopasuj drzwi przesuwne do poziomu, a szczelina między drzwiami będzie taka sama.

2. Sprawdź, czy wiszące kółko jest luźne, jeśli tak, dokręć wiszące kółko.

3. Sprawdź, czy koło wiszące nie jest mocno zużyte, co wpłynęło na normalne przesuwanie się drzwi przesuwnych, jeśli występuje, poinformuj producenta o konieczności wymiany.

4. Sprawdź, czy nie ma luźnych śrub na ramie otaczającej drzwi przesuwnych, jeśli występują, dokręć je.

5. Sprawdź, czy paski gumowe wokół ramy drzwi przesuwnych nie starzeją się lub nie pękają.Jeśli ma to wpływ na izolacyjność akustyczną, należy powiadomić producenta o konieczności wymiany lub samodzielnej wymiany.

6. Sprawdź, czy uchwyt roboczy jest elastyczny i normalny do poruszania się w górę iw dół wewnątrz przesuwnych drzwi ściany działowej.Jeśli wspornik górny i dolny nie może być podparty lub nie można go obrócić, należy powiadomić producenta o wysłaniu specjalisty do naprawy i nie naprawiać samodzielnie.

7. Nie zbliżać łatwopalnych przedmiotów do drzwi przesuwnych w ścianie działowej, aby uniknąć pożaru.

8. Używaj przesuwnej ściany działowej prawidłowo, nie potrząsaj nią, nie naciskaj ani nie ciągnij zbyt mocno, aby uniknąć uszkodzenia części, postępuj zgodnie z instrukcją.

9. Środkiem czyszczącym można wyczyścić ościeżnicę drzwi przesuwnych w ścianie działowej.Używaj różnych środków czyszczących w zależności od różnych plam.Unikaj używania silnych kwasowych środków czyszczących, aby uniknąć uszkodzenia powierzchni ramy.

10. W celu wydłużenia żywotności ściany działowej prosimy o wyznaczenie do jej użytkowania dedykowanej osoby i regularne przeprowadzanie skutecznej konserwacji.

11. Jeśli jest coś, z czym nie możesz sobie poradzić samodzielnie podczas procesu konserwacji, skontaktuj się z producentem na czas.

Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim 0

 

Zalety

 

Przesuwne ściany działowe EBUNGE, w celu uzyskania wszechstronnej, elastycznej separacji w perspektywie wielu przestrzeni, można powtarzać składanie, ponowne wykorzystanie przestrzeni, oszczędność energii, proste i hojne, w pełni zademonstrowane, demonstrują sztukę wewnętrznej przestrzeni przestrzeni.

 

Wysoka jakość.Zastosowanie materiałów przyjaznych dla środowiska, emisja formaldehydu zgodnie z normami krajowymi {1,5 mg / L}, Materiał przesuwnych ścianek działowych ma mocny, trwały (odporność na ścieranie), ochronę przeciwpożarową, zapobieganie odkształceniom, niepalność, zapobieganie starzeniu, trwałość itp. przeciwstarzeniowe ;

 

Wysoki poziom hałasu.W pełni spełniają pięciogwiazdkowe standardy hałasu hotelowego, najwyższą izolację akustyczną do 55db (ponad 30% silniejszą niż zwykła izolacja ścian wewnętrznych);

 

Szeroki zakres zastosowań.Przesuwne ściany działowe zastosowane w hotelu gwiazdowym Sala Bankietowa, Sala Konferencyjna, Sala Wystawowa, Biuro, Wielofunkcyjna

sala, sala balowa, sala szkoleniowa, studio, sala kongresowa itp.

 

 

Szczegóły techniczne

 

Seria BG65 BG85 BG100
Zawieszenie panelu Tylko górna zawieszona Tylko górna zawieszona Tylko górna zawieszona
Grubość panelu 65mm 85mm 100mm
maksymalna wysokość 4000mm 6000mm 18000 mm
Szerokość panelu 500-1200 mm 500-1200 mm 500-1200 mm
Materiał wierzchni 9mm 9mm 12 mm
Miń drzwi Pojedyncze lub podwójne drzwi
Izolacja akustyczna 28-38dB Rw 28-42dB Rw 32-50dB Rw
Materiał wykończeniowy Sklejka, MDF, laminat, melamina, płyta gipsowa, tkanina, skóra, płyta izolacyjna, płyta ognioodporna, papier ścienny, winyl, malowanie itp. (Dostosowane)

 

 

 

 
 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Składane przesuwne ściany działowe w stylu amerykańskim czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.