Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu

Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu

Szczegóły Produktu:

Miejsce pochodzenia: Guangzhou, Chiny
Nazwa handlowa: EBUNGE
Orzecznictwo: ISO 9001
Numer modelu: Ruchome ściany przesuwne Model 65

Zapłata:

Minimalne zamówienie: Brak MOQ, mała ilość mile widziane
Cena: $82-88 per square meter
Szczegóły pakowania: Karton papierowy, na zewnątrz z drewnianym pudełkiem
Czas dostawy: 7-15 dni
Zasady płatności: T / T, MoneyGram
Możliwość Supply: 50000 metrów kwadratowych na miesiąc
Najlepsza cena Kontakt

Szczegóły informacji

Nazwa produktu: Ruchome ściany przesuwne Syetem: System zawieszania na suficie
koniec: LAMINAT waga: 22-30 kg
Podanie: Hotelowa przegroda przesuwna Styl otwarty: Składanie i przesuwanie
High Light:

Dostosowane hotelowe przesuwne ściany działowe

,

przesuwne ściany działowe z laminatu MDF

opis produktu

Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu

Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu

 

 

Detal ruchomej ściany przesuwnej

 

Jesteśmy dostawcą ruchomych ścian przesuwnych z Chin, jesteśmy prawdziwym producentem 100%, mamy własną fabrykę i salon wystawowy. Nasza fabryka znajduje się w Foshan w Chinach. Zapraszamy do odwiedzenia nas.

 

O ruchomych ścianach przesuwnych są akustyczne, przesuwne i ruchome. Kiedy z nich korzystasz, można podzielić dużą przestrzeń na wiele małych pomieszczeń, a gdy ich nie używasz, można je zaparkować w jednym miejscu.

 

Ruchome ściany przesuwne to system wiszący, po prostu mają szyny sufitowe, ale nie mają szyn na podłodze. Dzięki temu ruchome ściany przesuwne nie uszkodzą podłogi ani dywanu.Proszę się nie martwić, są łatwe w instalacji. Zanim dostarczymy partycje, oznaczymy je jeden po drugim i wyślemy ci rysunek instalacyjny.

 

Wszystkie ruchome ściany przesuwne można dostosować, w tym rozmiar, kolory i wykończenia. Myślę, że jest to dobry wybór do Twojego wnętrza. Więc jeśli masz jakiekolwiek wymagania, nie wahaj się z nami skontaktować.

 

 

Specyfikacja
 
Seria BG65 BG85 BG100
Zawieszenie panelu Tylko zawieszony u góry Tylko zawieszony u góry Tylko zawieszony u góry
Grubość panelu 65mm 85mm 100mm
maksymalna wysokość 4000mm 6000mm 18000mm
Szerokość panelu 500-1200 mm 500-1200 mm 500-1200 mm
Materiał twarzy 9mm 9mm 12 mm
Przejdź przez drzwi Drzwi jednoskrzydłowe lub Drzwi dwuskrzydłowe
Izolacja akustyczna 28-38dB Rw 28-42dB Rw 32-50dB Rw
Materiał wykończeniowy Sklejka, MDF, laminat, melamina, płyta gipsowa, tkanina, skóra, płyta izolacyjna, płyta ognioodporna, tapeta, winyl, malowanie itp. (Dostosowane)

Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu 0

 

Instalacja ruchomej ściany przesuwnej

 

1. Proszę wyznaczyć osobę odpowiedzialną przed budową i pozostawić dane kontaktowe, aby ułatwić komunikację między obiema stronami w zakresie logistyki budowlanej.

 

2. Jeśli grunt został wykończony przed budową toru, jeśli ułożono wykładzinę, płytki podłogowe, podłogę itp., należy wykonać zabezpieczenie gruntu, aby iskry spawalnicze nie uszkodziły podłoża.

 

3. Po zakończeniu dekoracji należy podać wysokość szopy.Zgodnie z tą wysokością określimy wysokość instalacji torowej.

 

4. Ponieważ musimy obliczyć rozmiar toru wiszącego, musisz podać rozmiar netto gotowej ściany i słupa.Zawiesimy tor zgodnie z tym rozmiarem.

 

5. Po zakończeniu ruchomego zawieszenia toru przesuwnego ściany, zarezerwowany rozmiar ściany podany przez Ciebie nie może zostać zmieniony.Ponieważ konstrukcję obliczamy według tego rozmiaru, jeśli rozmiar zostanie zmieniony, panel drzwiowy nie będzie działał.

 

6. Ruchoma ściana przesuwna powinna być poziomo prostopadła do podłoża bezpośrednio pod torami, a błąd nie powinien przekraczać 1cm.

 

7. Jeśli w tym samym czasie występują inne konstrukcje, prosimy nie przekłuwać ciał obcych takich jak gwoździe i wkładać ich na zamontowane szyny.Spowoduje to, że koła pasowe drzwi nie będą się poruszać w torze.

 

8. Każda grupa torów będzie miała „surowe usta”, które zostaną usunięte przed zamontowaniem panelu drzwi, a następnie zamontowane po zamontowaniu panelu drzwi.Tych „surowych ust” nie da się zapieczętować.

 

9. Aby ułatwić przyszłą konserwację, należy zarezerwować port inspekcyjny w pobliżu toru sufitowego, aby ułatwić personelowi konserwacyjnemu wejście do portu inspekcyjnego w celu konserwacji produktu.

 

10. Po zawieszeniu ruchomych przesuwnych paneli ściennych należy je debugować.Proszę pamiętać, aby nie używać ruchomych paneli ściennych, zanim nasi pracownicy nie zdebugują panelu, w przeciwnym razie użycie siły spowoduje uszkodzenie ruchomych paneli ściennych.

Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu 1

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym produkcie
Jestem zainteresowany Dostosowane dźwiękoszczelne ruchome ścianki działowe przesuwne w hotelu czy mógłbyś przesłać mi więcej informacji, takich jak rodzaj, rozmiar, ilość, materiał itp.
Dzięki!
Czekam na Twoją odpowiedź.